Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

4 marca 2019

Otrzymuj prowizje za polecanie Hostingu WordPress SSD w home.pl

Na pewno masz wielu klientów, którzy zgłaszają się do Ciebie ze zleceniem wykonania strony internetowej na WordPressie.
Z tego tekstu dowiesz się, jak otrzymywać prowizje dzięki polecaniu swoim kontrahentom Hostingu WordPress SSD w ramach programu partnerskiego polecaj.home.pl.  

Zarejestruj się już dziś jako partner w polecaj.home.pl.

Popularność hostingu z WordPressem, w tym również ze sklepem WooCommerce, rośnie z roku na rok. Mówią o tym zarówno zleceniodawcy, jak i freelancerzy czy właściciele agencji interaktywnych.  

Według oficjalnych statystyk udział WordPressa we wszystkich opublikowanych stronach internetowych oceniany jest obecnie (luty 2019) na 33%. Wynika to głównie z powodu olbrzymiej elastyczności i możliwości WordPressa jako systemu CMS.

Klienci doceniają duży wybór profesjonalnie wyglądających gotowych szablonów graficznych dla WordPressa, dzięki którym można szybko zbudować bardzo dobrze wyglądającą stronę WWW.
Z kolei freelancerzy i agencje marketingowe korzystają z licznych wtyczek (zwanych też rozszerzeniami lub pluginami) dla WordPressa. Pozwalają one zdecydowanie zwiększyć funkcjonalność strony zbudowanej na tym systemie.

W tekście 11 wtyczek do WordPressa, które warto zainstalować możesz przeczytać o godnych polecenia wtyczkach do SEO, formularzy kontaktowych i przyśpieszania strony.

WordPress jest uwielbiany także przez twórców blogów, ponieważ pozwala w łatwy sposób zarządzać treścią. Blogerzy to także kolejna grupa szukająca korzystnych programów partnerskich, dzięki którym można zarabiać poprzez polecanie.

Wymienione już zalety najpopularniejszego CMS-a na świecie ułatwiają agencjom marketingowym i freelancerom zarabianie w programie partnerskim polecaj.home.pl. Wystarczy wybrać Hosting WordPress SSD. Prowizja za zakończone sprzedażą polecenie tej usługi to aż do 360 zł.

Szybsza obsługa na infolinii home.pl oraz dodatkowe zlecenia dla Ciebie

Nie tylko wysokie prowizje są powodem, dla którego warto dołączyć do programu partnerskiego polecaj.home.pl.

Partner, który choć raz zdobędzie prowizję na poziomie 2000 zł w skali miesiąca, otrzyma dedykowany numer telefonu na infolinię home.pl. Pozwoli mu to na szybszy kontakt z Działem Obsługi Klienta – bez czekania w kolejce. To z kolei zdecydowanie usprawni załatwianie spraw partnera związanych z jego klientami w home.pl.

Dodatkowym ułatwieniem w prowadzeniu agencji marketingu lub pracy freelancera jest benefit, który otrzymuje się, gdy choć raz zdobędzie się prowizję w kwocie 3000 zł w skali miesiąca.

Wtedy trafia się do grona osób i firm, do których trafiają zlecenia od klientów home.pl dotyczące projektowania stron internetowych.

W ramach tego benefitu otrzymuje się do wykonania opłacone zlecenia od klientów home.pl. Po zrealizowaniu zlecenia partner otrzymuje wynagrodzenie od home.pl.

Zarejestruj się już dziś jako partner w polecaj.home.pl.

Przeczytaj też tekst o tym jak zarabiać polecając oprogramowanie sklepu internetowego. Warto też zapoznać się z informacjami o ponownym uruchomieniu programu partnerskiego polecaj.home.pl.
Z kolei tutaj piszemy o tym jak zarabiać wysokie prowizje na domenach.