Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

5 marca 2019

Jak zarabiać wysokie prowizje na domenach w programie partnerskim polecaj.home.pl

Jak zarabiać wysokie prowizje na domenach w programie partnerskim polecaj.home.pl

Istnieje kilka sposobów na zarabianie na domenach. Pierwszy z nich, najbardziej oczywisty, to wczesne wykupienie bardzo atrakcyjnej krótkiej domeny zawierającej słowo generyczne.

Jednak pula dostępnych domen tego typu szybko się pomniejsza. Innym sposobem na zdobycie wysokiej prowizji za domenę jest rynek wtórny.

Jak się jednak okazuje, to agencje interaktywne i freelancerzy mają najskuteczniejszy sposób na stały dochód w z domeny.

Będąc w programie partnerskim polecaj.home.pl, polecają oni swoim klientom zakup domen w home.pl.

Zarejestruj się już dziś jako partner w polecaj.home.pl.

Każda agencja marketingu robi to, korzystając z indywidualnego linku. Dzięki temu może zarobić od 20 zł za każdą odnowioną domenę w ofercie rocznej.

W ramach programu partnerskiego polecaj.home.pl partnerzy mogą polecać swoim klientom domeny .pl oraz .com, zarabiając jednocześnie wysokie prowizje.

Opinie o programie partnerskim polecaj.home.pl mówią o transparentności rozliczeń, dużej liczbie kreacji reklamowych  oraz dodatkowych benefitach dla partnerów.

Dodatkowe benefity tylko dla partnerów polecaj.home.pl

Jednym z dodatkowych powodów, dla których partnerzy chętnie dołączają do programu partnerskiego polecaj.home.pl, jest dedykowany numer infolinii home.pl, który otrzymuje się po dołączeniu do programu.

Numer ten pozwala na szybszą obsługę na infolinii i załatwienie spraw związanych z obsługą klienta, którego obsługuje partner. Dzięki temu oszczędza się czas i podnosi komfort pracy w agencji interaktywnej.

Aby otrzymać dedykowany numer do infolinii home.pl, powinno się zdobyć choć raz prowizję na poziomie 2000 zł w skali miesiąca w ramach programu partnerskiego polecaj.home.pl.

Podmioty skupiene w programie partnerskim polecaj.home.pl mogą w jeszcze jeden sposób rozwijać swój biznes.

Jeżeli choć raz wydawca zdobędzie prowizję na poziomie 3000 zł w skali miesiąca, znajdzie się on pośród partnerów, do których trafiają zlecenia na projektowanie stron internetowych od Klientów home.pl.

W ramach tego benefitu partner otrzyma do wykonania opłacone już zlecenia od Klientów home.pl. Po zrealizowaniu zlecenia otrzyma część wynagrodzenia od home.pl.

Zarejestruj się już dziś jako partner w polecaj.home.pl.