Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

31 marca 2014

Click Web – stwórz własną stronę www w 15 minut

Wraz z końcem stycznia Home.pl wdrożyło nową usługę do tworzenia stron internetowych – Click Web. To intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm, które potrzebują zaistnieć w sieci niemal natychmiast po rozpoczęciu działalności. Do dyspozycji użytkowników oddano 3 pakiety: – Basic (10 GB pojemności) – Premium (50 GB pojemności) – Unlimited (bez limitów pojemności) Ogromną zaletą aplikacji jest automatyczne generowanie witryny w technologii RWD (Responsive Web Design), która wyświetli się idealnie na wszystkich typach urządzeń przenośnych, z każdego miejsca i o każdej porze. Dzięki temu oferta Twojej firmy będzie zawsze dostępna i czytelna.

Abonenci Click Web mogą ponadto korzystać z szerokiej gamy gotowych szablonów graficznych i publikować zawartość projektu pod własną domeną internetową. Panel edycji dzięki swojej intuicyjności oraz przejrzystości nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej, a natychmiastowa dostępność opcji do wzbogacania treści przyśpiesza cały proces publikacji. Do najważniejszych funkcji należą: – integracja z serwisem Facebook, Linkedin oraz Twitter – dodawanie filmów z serwisu Youtube – skrypt formularza kontaktowego i mapy z dojazdem – moduł galerii zdjęć – dodawanie własnego kodu HTML/CSS (tylko w pakietach Premium i Unlimited) – edycja zdjęć bezpośrednio na serwerze (tylko w pakiecie Unlimited) – dodawanie własnych plików do pobrania (tylko w pakiecie Unlimited). 

Click Web oprócz opcji tworzenia internetowej wizytówki umożliwia również założenie dowolnej liczby skrzynek email, co natychmiastowo ułatwia kontakt z potencjalnymi klientami. Każda ze skrzynek może działać w ramach własnej domeny internetowej i jest dostępna za pomocą nowoczesnego panelu OX App Suite. Każdy z pakietów objęty jest 14-dniowym okresem testowym, w trakcie którego można utworzyć witrynę i natychmiast opublikować ją w Internecie. Polecając rejestrację Click Web możesz znacznie zwiększyć swoją prowizję.

Więcej informacji znajdziecie tutaj