Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

6 czerwca 2019

Zarabiaj 18% za polecanie domen .eu w programie partnerskim polecaj.home.pl

Domeny .EU w programie partnerskim home.pl

W przeszłości informowaliśmy o domenach .tv w programie partnerskim polecaj.home.pl. Dziś przyszedł czas również na domeny .eu.

Zarejestruj się już dziś jako partner w polecaj.home.pl.

Ile można zarobić za polecenie domen .eu?

Partnerzy zarejestrowani w programie partnerskim polecaj.home.pl mogą zarabiać 18% na przedłużeniu domeny .eu. Obecnie jest to prowizja w wysokości 18 zł.

W przypadku transferu domeny .eu do home.pl partner może zarobić 18% – czyli 15 zł.Przeczytaj też: jak zarabiać wysokie prowizje na innych domenach w programie partnerskim polecaj.home.pl.

Dodatkowe benefity tylko dla partnerów polecaj.home.pl

Jednym z dodatkowych powodów, dla których partnerzy chętnie dołączają do programu partnerskiego polecaj.home.pl, jest dedykowany numer infolinii home.pl, który otrzymuje się po dołączeniu do programu.

Numer ten pozwala na szybszą obsługę na infolinii i załatwienie spraw związanych z obsługą klienta, którego obsługuje partner. Dzięki temu oszczędza się czas i podnosi komfort pracy w agencji interaktywnej.

Aby otrzymać dedykowany numer do infolinii home.pl, powinieneś zdobyć choć raz prowizje na poziomie 2000 zł w skali miesiąca w ramach programu partnerskiego polecaj.home.pl.

Jako partner w programie partnerskim polecaj.home.pl możesz w jeszcze jeden sposób rozwijać swój biznes.

Jeżeli choć raz zdobędziesz prowizję na poziomie 3000 zł w skali miesiąca, znajdziesz się pośród partnerów, do których trafiają zlecenia na projektowanie stron internetowych od Klientów home.pl.

W ramach tego benefitu otrzymasz do wykonania opłacone już zlecenia od Klientów home.pl. Po zrealizowaniu zlecenia otrzymasz część wynagrodzenia od home.pl.

Przeczytaj więcej o hostingu w programie partnerskim polecaj.home.pl.

Zarejestruj się już dziś jako partner w polecaj.home.pl.

Przeczytaj też: Domeny .pl w programie partnerskim polecaj.home.pl

Łącząc zarabianie poprzez polecanie domen .eu z możliwością zdobywania dodatkowych zleceń na strony WordPress powstaje przewidywalne źródło dodatkowego przychodu dla freelancera czy webdevelopera.