Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

13 kwietnia 2021

Spotkanie Partnerów programu partnerskiego polecaj.pl

Liczba partnerów polecających usługi w naszym serwisie stale rośnie. Czas się spotkać i wymienić doświadczeniami!  Zapraszamy razem z home.pl na Spotkanie Partnerów programu partnerskiego polecaj.pl. 

Postanowiliśmy zorganizować dla Was spotkanie w mniej oficjalnej formie. Zarezerwowaliśmy czas na rozmowę. Już 23.04. 2021 o godz. 10:00 zapraszamy na Spotkanie Partnerów online, organizowane poprzez platformę ZOOM.

Czego możesz się dowiedzieć? Zobacz plan spotkania. Nie zapomnij wyrazić odpowiednich zgód, abyśmy mogli się zobaczyć i porozmawiać na temat nurtujących Cię pytań i wyzwań. 

W ramach podziękowania do zdobycia bonus: kupony do empik.com o wartości 100 zł dla 3 osób, które są naszymi Partnerami i jako pierwsze dołączą do Spotkania.

Do zobaczenia! 


Plan spotkania:  
  1. Zostań do końca. 
  1. Dostęp do 22 godzin wartościowej wiedzy dla resellerów IT.  
  1. 7 nowych sposobów na zarabianie dodatkowych prowizji w programie partnerskim home.pl. 
  1. Wzrosty prowizji i wyższe zarobki w programie partnerskim. 
  1. Historia sukcesu partnera naszego programu partnerskiego. Dowiedz się, jak nasi partnerzy zarabiają wysokie prowizje na polecaniu usług IT. 
  1. Pierwsze kroki w panelu programu partnerskiego. 
  1. Pytania od partnerów. 
  1. Networking. Poznaj innych partnerów programu partnerskiego: webdeveloperzy, administratorzy IT, freelancerzy 
  1. Dodatkowy benefit, jeżeli pozyskasz pierwszą sprzedaż z polecenia do 7 dni po spotkaniu (oferta dla 3 pierwszych osób).