Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

23 września 2019

Polecaj swoim klientom Avast i zarabiaj 10% prowizji w programie partnerskim home.pl

Avast Internet Security i Avast Premier
w home.pl

Skuteczny antywirus to zabezpieczenie, którego posiadania nie trzeba długo argumentować. Wszyscy chcemy chronić swoją prywatność, dane i hasła. Polecaj w programie partnerskim .home.pl antywirus Avast Internet Security oraz Avast Premier i zarabiaj 10% od wartości ich sprzedaży.

Jak to działa?

Zarejestruj się jako partner w polecaj.home.pl. W panelu wydawcy wygeneruj swój unikalny link i polecaj, dzięki niemu, antywirusy Avast Internet Security i Avast Premier. Możesz polecać oba produkty w wersji 1-stanowiskowej osobom pierwszej rejestracji. Kiedy Twój klient skorzysta z polecenia na swoje konto w polecaj.home.pl otrzymasz 10% prowizji ze sprzedaży. Pieniądze możesz wypłacić już od 100 zł.

Po uzyskaniu 2000 zł miesięcznej prowizji otrzymasz dodatkowo pierwszeństwo na naszej infolinii, dzięki czemu szybko uzyskasz potrzebną pomoc.

Sprawdź kwoty prowizji.

Jakie możliwości daje Avast i dlaczego warto go polecać? 

  • Sejf dla haseł
  • Chroni dane online przed wirusami i programami szpiegującymi. Blokuje także zagrożenia, zanim wyrządzą szkody na Twoim urządzeniu.
  • Kontrola Wi-Fi
  • Sprawdza luki w zabezpieczeniach sieci, z którymi się łączysz. Jeśli Twoja sieć domowa będzie zagrożona program podpowie, jak rozwiązać ten problem.
  • Bezpieczne zakupy on-line
  • Funkcja weryfikacji stron chroni przed hakerami próbującymi przekierowywać Cię do fałszywych stron. Zapobiegnij przed wykradnięciem ważnych danych.
  • Ochrona przed ransomware
  • Z Avast Internet Security ochronisz swoje zdjęcia, pliki i foldery osobiste przed zaszyfrowaniem ich przez osoby trzecie.

Najważniejsze funkcje w skrócie: ochrona systemu Windows, ochrona wszystkich kont za pomocą jednego bezpiecznego hasła z Avast Passwords, weryfikacja stron chroni przed fałszywymi witrynami, ochrona przed ransomware, kontrola Wi-Fi, osłona antyspamowa.

Chcesz zgłębić wiedzę na temat zarabiania w polecaj.home.pl? Obejrzyj webinary, w których opowiadamy o sposobach na zarabianie: https://polecaj.pl/webinary/.

Avast Premier

Wersja Premier antywirusa Avast posiada wszystkie funkcjonalności Avast Internet Security. Dodatkowo wyposażona jest w możliwość ochrony kamery internetowej, niszczarkę danych i plików oraz automatyczne aktualizacje aplikacji.
 
Polecaj antywirusy Avast i zarabiaj z home.pl.