Podcast Projekt WordPress

Jak zbudować stronę na WordPressie? Jakie wtyczki zainstalować, aby strona oferowała większą funkcjonalność? Jako największy dostawca hostingu w Polsce, wiemy z jakimi wyzwaniami zmaga się młody przedsiębiorca przy tworzeniu swojej strony internetowej. To właśnie dla nich, ale również dla webdeveloperów, freelancerów zajmujących się obsługą stron w WordPressie powstał nowy podcast – Projekt WordPress!

Projekt WordPress #4

Osoby, które zajmują się tworzeniem stron internetowych na WordPressie bardzo często mierzą się z wyzwaniem zakończenia projektu. Niekończące się poprawki, modyfikacje szaty graficznej oraz administrowanie i zarządzanie treścią na prośbę klientów powodują, że pojedyncze zlecenie wydłuża się w czasie. Jak zminimalizować ryzyko wystąpienia takiej sytuacji i jak skutecznie “zamknąć” zlecenie oparte na WordPressie? W 4 odcinku podcastu Projekt WordPress gościmy Macieja Kuchnika z bloga maciejkuchnik.pl.

Projekt WordPress #3

Tłumaczenie stron WWW opartych na WordPressie jest jednym z bardziej popularnych trendów w ostatnich latach. Nie wszyscy jednak korzystają z odpowiednich narzędzi, które ułatwiają ten proces. A każdy błąd lub literówka w tłumaczeniu będzie wyglądać z perspektywy klienta końcowego mało profesjonalnie. Czy jest na to jakiś sprawdzony sposób? O pułapkach freelancingu w tłumaczeniu witryn na WordPressie rozmawialiśmy z Katarzyną Janoską, która prowadzi bloga i podcast “Jak nie zdziczeć w domu”.

Projekt WordPress #2

Bycie freelancerem lub webdeveloperem tworzącym strony WWW na WordPressie to bardzo atrakcyjny kierunek w kreowaniu swojego biznesu. W 2 odcinku podcastu Projekt WordPress przedstawiamy kilka pułapek, które czekają na przedsiębiorców wybierających tę drogę, a także przedstawiamy sprawdzone pomysły na zwiększenie przychodów w przypadku posiadania małej agencji reklamowej. Do rozmowy zaprosiliśmy Aleksandra Kuczka z PerfectDashboard.com.

Projekt WordPress #1

Posłuchaj 1 odcinka, w którym gościmy Macieja Swobodę z firmy WP Desk. Temat główny – WooCommerce, czyli popularna wtyczka zmieniająca WordPressa w sklep internetowy. Z tego odcinka dowiesz się m.in.: czy WooCommerce jest odpowiedni do przetestowania pomysłu na biznes, jak sprawnie połączyć sprzedaż w WooCommerce z serwisem Allegro, jak efektywnie korzystać z WooCommerce bez konieczności logowania do panelu WordPressa?