Najczęściej zadawane pytania

Program Prowizyjny umożliwia zarabianie poprzez polecanie usług home.pl. Za każde skuteczne polecenie, kiedy osoba polecona kupi usługę objętą Programem Prowizyjnym, polecający otrzymuje wynagrodzenie.

Przystąpienie do Programu Prowizyjnego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy minimum formalności i możesz zacząć zarabiać.

Do naszej sieci możesz przyłączyć swoją stronę wypełniając krótki formularz rejestracji. Dostępny pod adresem: link i zapisz się do programu polecaj.home.pl dostępnego pod adresem: link

Nie ma takiej potrzeby. Jeśli jesteś wydawcą NetSalesMedia, w Twoim panelu wydawcy dostępny jest program home.pl – możesz do niego przystąpić i zarabiać prowizję od transakcji.

W Programie Prowizyjnym zarabiasz polecając hosting, domeny, sklepy, pocztę oraz certyfikaty SSL. Szczegółowy wykaz usług wraz z prowizjami zawarty jest w cenniku.

Rejestracja w Programie Prowizyjnym zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Akceptacja Twojego zgłoszenia rejestracyjnego może potrwać jednak do 2 dni roboczych, dlatego najlepiej rejestrować się od razu unikając tym samym sytuacji, w której klient jest zdecydowany na zakup usługi z polecenia, a konto w programie partnerskim nie jest jeszcze aktywne.

Zarabiasz bez ograniczeń. Możesz polecać hosting, pocztę, sklepy internetowe, domeny, antywirusy, usługi Microsoft, Google oraz certyfikaty SSL. Za każdą transakcję dostaniesz prowizję. Nawet 20% jeśli to pierwsza transakcja, i do 20% przy przedłużeniu usługi. Sprawdź szczegóły w zakładce „Promocje i Aktualności”.

W programie partnerskim polecaj.home.pl w przypadku domen .tv możesz zarabiać 13% od wartości sprzedaży za rejestrację, odnowienie lub transfer. Przeczytaj więcej o domenach .tv w programie partnerskim polecaj.home.pl.

Partner, który choć raz zdobędzie prowizję na poziomie 2000 zł w skali miesiąca (od 01.03.2019), otrzyma dedykowany numer telefonu na infolinię home.pl. Pozwoli to partnerowi na szybszy kontakt z Działem Obsługi Klienta – bez czekania w kolejce. To z kolei zdecydowanie usprawni załatwianie spraw partnera związanych z jego klientami w home.pl.

Dodatkowym ułatwieniem w prowadzeniu agencji marketingu lub pracy freelancera jest benefit, który otrzymuje partner, gdy choć raz zdobędzie prowizję w kwocie 3000 zł w skali miesiąca (od 01.03.2019). W ramach tego benefitu partner może otrzymywać do wykonania opłacone zlecenia od klientów home.pl. Po zrealizowaniu zlecenia partner otrzymuje wynagrodzenie od home.pl.

Nie, możesz współpracować z nami jako osoba fizyczna. Wystarczy że złożysz odpowiednie oświadczenia. Będziesz wtedy do każdej płatności wystawiał rachunek zamiast faktury.

Na początku każdego miesiąca zostaniesz poinformowany o przysługującej płatności. W panelu Wydawcy, w sekcji płatności, możesz wygenerować fakturę lub rachunek i wysłać go do nas on-line, a sobie wydrukować kopię. Możesz również wysłać nam fakturę lub rachunek pocztą. Zgromadzone przez Ciebie środki prześlemy na Twoje konto najpóźniej w ciągu 21 dni od otrzymania dokumentu.

Nie, ponieważ forma współpracy (wydawca – sieć afiliacyjna) jest najmem powierzchni reklamowej. Wystawiasz nam rachunki/faktury i na ich podstawie powinieneś wypełnić PIT za rok ubiegły. Po szczegółowe informacje na temat rozliczeń PIT powinieneś się zwrócić do swojego Urzędu Skarbowego.

Link trackingowy znajdziesz w zakładce Ad media NetSalesMedia, wybierając program home.pl.

Jeśli planujesz tego typu działania, prosimy o kontakt w celu akceptacji treści reklam, kwestii technicznych i prawnych. W Programie Prowizyjnym zabraniamy tego typu działań bez uprzedniej konsultacji i udzielenia zgody.

Po zarejestrowaniu się w Programie Prowizyjnym uczestnik otrzymuje link trackingowy. Za jego pomocą możliwe jest rejestrowanie sprzedaży. Osoba polecona wchodzi na stronę home.pl uruchamiając link trackingowy i dokonuje transakcji. Prowizja z dokonanej sprzedaży przypisywana jest automatycznie do polecającego.

Jeśli masz pytanie dotyczące oferty home.pl lub parametrów usług, w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę http://home.pl/pomoc.

Nie ma określonej minimalnej liczby transakcji. Wystarczy, że przekroczysz kwotę 100zł i możesz wypłacić zarobioną prowizję.

Po wywołaniu linku trackingowego w przeglądarce odkłada się plik cookie. Na jego podstawie wiadomo, że użytkownik dokonuje transakcji z polecenia. Plik cookie tworzone jest w przeglądarce na okres 60 dni. Czyli każda transakcja, którą dokona osoba polecona w ciągu 60 dni o momentu uruchomienia linku trackingowego zostanie zapisana, a prowizja naliczona dla polecającego.

Po zalogowaniu się do panelu NetSalesMedia należy przejść do zakładki Raportowanie i tam wyfiltrować program home.pl. Tam dostępna jest informacja o transakcjach wykonanych z Twojego polecenia. Możesz też wygenerować bardziej szczegółowy raport, np. dzień po dniu. W raportach znajdziesz także informacje o typach zakupionej usługi.

Uwaga: statystyki Programu Prowizyjnego aktualizowane są od 24-48 h, dlatego informacja o dokonanej sprzedaży nie pojawi się natychmiast w panelu.

Niestety nie. Prowizję można otrzymać tylko wtedy, kiedy osoba polecona dokona transakcję po uprzednim poprawnym wywołaniu linku trackingowego.

Celem Programu Prowizyjnego jest pozyskanie nowych klientów. Wykorzystywanie Programu Prowizyjnego w celu zmniejszenia własnych kosztów usług home.pl jest zabronione. Wszelkie nadużycia pod tym względem mogą spowodować problemy z wypłatą zarobionych środków oraz dalszym udziałem w Programie Prowizyjnym.

Nie. Nowy cennik obowiązuje od 1 czerwca 2013 roku i tylko nowe rejestracje domen, certyfikatów lub poczty będą brane pod uwagę w rozliczeniu.