Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

9 września 2019

Kaspersky Internet Security w programie partnerskim home.pl

Antywirus Kaspersky w home.pl

Jako informatyk lub osoba zajmująca się obsługą internetową dla wielu klientów zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak ważna jest ochrona urządzeń cyfrowych. W programie partnerskim home.pl możesz polecać jeden z najlepszych programów antywirusowych Kaspersky Internet Security.

Korzyści z zakupu Kaspersky Internet Security w home.pl

  • Zakupując program antywirusowy Kaspersky Internet Security w home.pl, jedną licencją obejmiesz ochroną dwa urządzenia – PC, Mac lub Android.
  • Z włączoną opcją Anti-Theft możesz zlokalizować skradziony telefon, włączysz alarm lub usuniesz wszystkie dane z urządzenia.
  • Program antywirusowy Kaspersky sprawdza wszystkie otwierane przez Ciebie strony internetowe i blokuje wszelkie zagrożenia, które wykryje.
  • Kaspersky łączy wydajność z najwyższą jakością ochrony. Dzięki temu Twoje urządzenia są zabezpieczone przed całą gamą ataków i zagrożeń nie wpływając na działanie i stan komputera.
  • Ustawienia ochrony Twoich urządzeń znajdują się w bezpłatnym portalu, z poziomu którego można zarządzań ochroną każdego urządzenia powiązanego z danym kontem. Dostęp do tego portalu można uzyskać z dowolnego miejsca i urządzenia połączonego z Internetem.

Korzyści dla partnera polecającego zakup Kaspersky Internet Security  

Rejestrując się w programie partnerskim polecaj.home.pl i polecając antywirusa Kaspersky możesz zarobić 10% prowizji od wartości sprzedaży, zarówno przy pierwszej rejestracji w cenie promocyjnej jak i przy rejestracji w cenie standardowej.

Dodatkowym benefitem przeznaczonym dla partnerów, którzy przekroczyli 2000 zł miesięcznej prowizji jest pierwszeństwo na dedykowanym numerze infolinii home.pl.

Wypłaty zarobionych pieniędzy możesz dokonać co miesiąc, już od 100 zł.

Zarejestruj się w programie partnerskim home.pl.

Przeczytaj o polecaniu domen globalnych w programie partnerskim home.pl