Blog polecaj.pl

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania w Internecie. Poznaj historie ludzi sukcesu. Inspiruj się i zyskuj prowizje lub nagrody.

19 marca 2020

Zdobądź 25 zł z home.pl na zakupy na empik.com

Poleć usługi home.pl wśród znajomych i zdobądź 25 zł na zakupy na empik.com.

25 zł do empik.com to nowa akcja home.pl, w której udział może wziąć każdy – niezależnie od tego czy jest klientem home.pl. Nagradzane są osoby, które skutecznie polecą usługi home.pl. Wystarczy, że wypełnisz formularz i dopilnujesz, aby wybrana osoba dokonała zakupu z Twojego polecenia.

Kto może wziąć udział?

W akcji Empik polecającym może być każdy, czyli także osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. To naprawdę proste. Nie musisz zakładać konta ani logować się do panelu. Wystarczy wejść na stronę polecaj.pl/empik i wypełnić zamieszczony tam formularz. Reszta odbywa drogą e-mail.

Wygląd formularza zgłoszeniowego udziału w akcji Empik.

Warunkiem otrzymania kuponu rabatowego w postaci eKarty do empik.com jest skuteczne polecenie usługi home.pl, czyli takie, które zostało zakończone zakupem.

Jakie są korzyści?

Nowa akcja nagradza obie strony biorące w niej udział. Koncepcja przewiduje korzyści zarówno dla polecającego jak i dla klienta, który przyjdzie z polecenia.

  • Osoba polecająca za polecenie zakończone zakupem otrzymuje bon o wartości 25 zł  na zakupy w empik.com.
  • Klient, który korzysta z jego rekomendacji otrzymuje rabat w wysokości ponad 20 zł na wybrane, nowe usługi w home.pl.

Co powinieneś zrobić, aby zdobyć nagrodę?

Zasady zdobywania bonu są bardzo proste. Musisz wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.polecaj.pl/empik wpisując adresy e-mail: swój oraz znajomego, któremu chcemy polecić konkretną usługę w home.pl.

Po wypełnieniu formularza i naciśnięciu przycisku „Wyślij” na Twoją skrzynkę pocztową zostanie wysłany e-mail z prośbą o potwierdzenie wiadomości. Jest to warunek konieczny.

Po jego spełnieniu do Twojego znajomego zostanie wysłany e-mail z informacją, że zapraszasz go do wzięcia udziału w akcji. Jeśli będzie on zainteresowany wystarczy, że kliknie „Odbieram”, a na jego skrzynkę odbiorczą zostanie wysłany kod rabatowy na usługi w home.pl.

To bardzo ważny element całego procesu. Jeśli polecisz usługi w ramach tej akcji pamiętaj żeby dopilnować, aby Twój znajomy odebrał tę wiadomość:

Szablon e-mail, który otrzyma Twój znajomy.

Jeśli Twój znajomy skorzysta z polecenia kupując usługę przez konto firmowe, na Twoją skrzynkę odbiorczą powędruje kod na
25 złotych do wykorzystania na zakupy na empik.com.

W programie partnerskim home.pl w każdym cyklu akcji Empik wśród skutecznie polecających wyłonione i nagrodzone dodatkowymi benefitami zostają osoby, które poleciły usługi na największą kwotę.


Ważne: Wiadomość z zaproszeniem do wzięcia udziału i odebrania kodu rabatowego home.pl zostaje wysyłana do znajomego po około godzinie. Pamiętajcie, aby sprawdzić skrzynkę SPAM.

Na co mogę wykorzystać bon na empik.com?

Jeśli polecona osoba dokona zakupu z Twojej rekomendacji w ciągu 3 dni roboczych dostaniesz od home.pl kod o wartości 25 zł do eKarty empik.com. Otrzymany bon Wykorzystując go możesz zrealizować zakupy na wszystkie produkty oznaczone hasłem „Sprzedaje Empik”.

Masz naprawdę duży wybór. Wybieraj ulubione gry planszowe, książki, e-booki, akcesoria i gadżety, kosmetyki czy zabawki dla dzieci. Do dzieła!

Zobacz, na co możesz wykorzystać bon na empik.com.

Akcja Empik w home.pl

Akcja Empik w home.pl to nowa inicjatywa w ramach działań rozwoju programu partnerskiego home.pl. Jej działanie różni się jednak od dotychczasowego programu opartego na zyskiwaniu prowizji w panelu partnera. Prowadzony do tej pory program partnerski skierowany jest informatyków, web developerów i freelancerów.

Aktualnie obie inicjatywy działają równorzędnie, wzajemnie się uzupełniając. To Ty wybierasz czy:

  • chcesz zostać Partnerem home.pl i zdobywać prowizje rozliczaną w dedykowanym panelu,
  • wolisz w szybki sposób zdobyć 25 złotych na zakupy do empik.com wypełniając formularz – bez rejestracji, dostając nagrodę prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Baza wiedzy:
Regulamin dla polecającego
Regulamin dla klienta z polecenia

Sprawdź drugą możliwość zarabiania w programie partnerskim home.pl. Zarejestruj się do programu jako Partner już dziś i zyskuj prowizje nawet do 432 zł. Zobacz prowizje.